- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Fotovoltaika
- Regulátory nabíjania
- SOLÁRNY REGULÁTOR NABÍJANIA AKUMULÁTOROV SCC-40A-PWM-LCD-S2
SOLÁRNY REGULÁTOR NABÍJANIA AKUMULÁTOROV SCC-40A-PWM-LCD-S2
- Kompletné špecifikácie
SOLÁRNY REGULÁTOR NABÍJANIA AKUMULÁTOROV SCC-40A-PWM-LCD-S2Skladom7,20 EUR5,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh regulácie: PWM ; Menovité napätie: 12 / 24 V ; Menovitý prúd: 40 A ; Hmotnosť: 0.28 kg ;
| Druh regulácie: | PWM |
| Menovité napätie: | 12 / 24 V |
| Menovitý prúd: | 40 A |
| Prípustný rozsah napätia: | max. 23 V pre akumulátor 12 V - Rozsah najvyššieho prevádzkového napätia súpravy panelov pripojených na jeden vstup regulátora max. 46 V for 24 V battery - Rozsah najvyššieho prevádzkového napätia súpravy panelov pripojených na jeden vstup regulátora |
| Nabíjací prúd batérie: | max. 40 A |
| Prúd zaťaženia: | max. 20 A |
| Výstupné napätie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 190 x 94 x 37 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





