- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Objektívy
- 1/2“ a väčšie
- STÁLY OBJEKTÍV MEGA-PIXEL PFL35-K10M 35 mm DAHUA
STÁLY OBJEKTÍV MEGA-PIXEL PFL35-K10M 35 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
STÁLY OBJEKTÍV MEGA-PIXEL PFL35-K10M 35 mm DAHUASkladom411,74 EUR334,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Určené rozlíšenie: 10 Mpx ; Jas: 1.4 ... 16 (F) ; Zorný uhol kamery s meničom 1 palec: 22.6 ° ;
| Určený prevodník: | 1 " |
| Určené rozlíšenie: | 10 Mpx |
| Pripevnenie objektívu: | C |
| Ohnisková vzdialenosť: | 35 mm |
| Irisová clona: | manuálny |
| Jas: | 1.4 ... 16 (F) |
| Zoom: | ![]() |
| Zorný uhol kamery s meničom 1 palec: | 22.6 ° |
| IR korekcia: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | Ø 45 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





