- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Sieťové zariadenia Ruijie
- Bezdrôtové mosty
- STANICA KLIENTA RG-AIRMETRO460F 5 GHz, 2.4 GHz REYEE
STANICA KLIENTA RG-AIRMETRO460F 5 GHz, 2.4 GHz REYEE
- Kompletné špecifikácie
STANICA KLIENTA RG-AIRMETRO460F 5 GHz, 2.4 GHz REYEESkladom140,74 EUR114,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: : 5.150 GHz ... 5.850 GHz, 2.4 GHz : 2.400 GHz ... 2.483 GHz ; Typ antény: Zabudovaná smerová anténa ; Zosilenie : 23 dBi ; Štandardy: IEEE 802.11 b/g/n, IEEE 802.11 ac ;
| Rozsah frekvencie: | 5 GHz : 5.150 GHz ... 5.850 GHz , 2.4 GHz : 2.400 GHz ... 2.483 GHz |
| Typ antény: | Zabudovaná smerová anténa |
| Zosilenie : | 23 dBi |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná |
| Štandardy: | IEEE 802.11 b/g/n , IEEE 802.11 ac |
| Prenosové rýchlosti: | max. 866 Mbps |
| Dosah bezdrôtového prenosu: | max. 15 km |
| Prevádzkové režimy: | Základná stanica, Klient CPE |
| Ochrany: | WPA2-PSK |
| Porty LAN: | |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač, Systém centrálneho riadenia Ruijie Cloud Konfigurácia s pomocou aplikácie Ruijie Reyee |
| Podpora mobilných telefónov: | Android: Ruijie Reyee aplikácia zadarmo iOS (iPhone): Ruijie Reyee aplikácia zadarmo |
| Výkon vysielača: | max. 30 dBm |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 9 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 9 ° |
| Kryt: | Externá z umelej hmoty (Odolná voči atmosférickým podmienkam) - IP65 |
| Zostava: | Na stožiar : Ø 35 mm ... 85 mm |
| Prepäťová ochrana: | 6 kV - Ochrana pred atmosférickými výbojmi 24 kV - Zabudovaná antielektrostatická ochrana |
| Napájanie PoE: | Passive PoE - 24 V DC |
| Napájanie: | 24 V DC / 0.6 A Passive PoE |
| Spotreba energie: | ≤ 9 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 1.36 kg |
| Rozmery: | Ø 368.5 x 271 mm |
| Výrobca / Značka: | RUIJIE / REYEE |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




