- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky pre kamery
- Distančné držiaky
- DAHUA
- STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY PFA13A-E-BLACK DAHUA
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY PFA13A-E-BLACK DAHUA
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ DRŽIAK NA GUĽATÉ KAMERY PFA13A-E-BLACK DAHUASkladom21,52 EUR17,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vzdialenosti montážnych otvorov: 48 x 48 mm ; Počet otvorov: 4 ; Priemer úchytu: Ø 97 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 38 mm ;
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 48 x 48 mm |
| Počet otvorov: | 4 |
| Priemer úchytu: | Ø 97 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 38 mm |
| Hmotnosť: | 0.166 kg |
| Rozmery: | Ø 97 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





