- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- Káblové snímače PIR - SATEL
- STROPNÝ PIR DETEKTOR AQUA-RING-S SATEL
STROPNÝ PIR DETEKTOR AQUA-RING-S SATEL
- Kompletné špecifikácie
STROPNÝ PIR DETEKTOR AQUA-RING-S SATELSkladom32,29 EUR26,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: z výšky 2.4 m oblasť 36 m² z výšky 3.7 m oblasť 80 m² ; Funkcia predalarmu; Napájanie: 24 V AC, 24 V DC ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | z výšky 2.4 m oblasť 36 m² z výšky 3.7 m oblasť 80 m² |
| Regulácia citlivosti: | Svorkami |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.2 m ... 4.5 m |
| Autodiagnostika: | Základná |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 55 °C |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 3 m/s |
| Hmotnosť: | 0.053 kg |
| Rozmery: | Ø 97 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






