SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU KTH01 Wi-Fi / 4-Wire DAHUA
- Kompletné špecifikácie

SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU KTH01 Wi-Fi / 4-Wire DAHUA
Skladom
472,90 EUR
384,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Video domáci telefón je inštalovaný v omietkovom kryte;
Uhol záberu: 70 ° ;
IR prisvetľovač;
Vybrané vlastnosti: Možnosť pridania tlačidla odchodu a jazýčkového kontaktu pre kontrolu stavu dverí ;
Napájanie: Z vnútorného panelu ;
Tienenie: 7 " kapacitná dotyková obrazovka ;
Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 64GB (možnosť lokálneho ukladania) ;
Hlavné vlastnosti: Zabudovaný modul Wi-Fi, Port RJ-45, Port RS-485, Výstup napájania : 12 V DC / 200 mA, Možnosť automatického robenia a ukladania fotografií v prípade absencie odpovede na zvonček, Podpora IP kamier ;
Vstupy alarmu: 6 ;
Výstupy alarmu: 1 ;
Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN:
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Čidlo: | 1.3 Mpx CMOS |
| Uhol záberu: | 70 ° |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : |  |
| LED osvetlenie: |  |
| IR prisvetľovač: |  |
| RS-485: |  |
| Vybrané vlastnosti: | Tlačidlo zvonku dverí, Možnosť pridania tlačidla odchodu a jazýčkového kontaktu pre kontrolu stavu dverí, D-WDR - Wide Dynamic Range, Denný/nočný režim - automatický filter ICR, Nastavenie hlasitosti, Obojsmerná komunikácia, Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Výber melódie vyzváňania, LED indikátor signalizujúci stav činnosti |
| Napájanie: | Z vnútorného panelu |
| Spotreba energie: | ≤ 3 W (práca) ≤ 1 W (standby) |
| Kryt: | Umelá hmota (PC + ABS) |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Trieda mechanickej odolnosti: |  |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.13 kg (bez krytu) 0.18 kg (s krytom) |
| Rozmery: | 131 x 46 x 34 mm (bez krytu) 139 x 52 x 39 mm (s krytom) |
VNÚTORNÝ PANEL:
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Tienenie: | 7 " kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: |  |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 64GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Hlavné vlastnosti: | Rozhranie 4-Wire, Zabudovaný modul Wi-Fi 2.4 GHz IEEE 802.11 b/g/n, Port RJ-45 10/100 Mbps, Port RS-485, Tlačidlo zvonku dverí - núdzový vstup, Výstup napájania : 12 V DC / 200 mA, Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Obojsmerná komunikácia, Plynulé nastavenie parametrov monitoru: jas obrazu, hlasitosť vyzváňania a hlasitosť konverzácie, Možnosť automatického robenia a ukladania fotografií v prípade absencie odpovede na zvonček, Možnosť zaznamenania krátkej videosprávy v prípade, že nedôjde k odpovedi na tlačidlo zvončeka, Podpora IP kamier, Sťahovanie a zobrazovanie informácií publikovaných z riadiaceho centra, Otváranie dverí na diaľku |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Vstupy alarmu: | 6 |
| Výstupy alarmu: | 1 |
| Napájanie: | PoE (802.3af), 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 8.9 W (práca) ≤ 3.8 W (standby) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 190 x 135 x 26 mm |
OMIETKOVÉ PUZDRO:
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 139 x 52 x 39 mm |
Všeobecné informácie:
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách