- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Domáce videotelefóny Vidos Duo
- SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU Z03 VIDOS
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU Z03 VIDOS
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU Z03 VIDOSSkladom224,35 EUR182,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tlačidlo zvonku dverí: 1 ks. ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka ; Zorný uhol kamery: 110 ° ; Tienenie: 4.3 " ; Rozlíšenie: 480 x 282 ; Napájanie: 24-28 V DC - Zbernica BUS ; Výstupné napätie: 24 V DC ; Maximálne zaťaženie: 0.75 A ; Výstupný výkon: 18 W ; Kompatibilita: VIDOS DUO ;
| Tlačidlo zvonku dverí: | 1 ks. |
| Vstupy alarmu: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Čidlo: | 600 TVL |
| Zorný uhol kamery: | 110 ° |
| Výstupy relé: | ![]() |
| Zostava: | Naomietkový |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 24-28 V DC - Zbernica BUS |
| Spotreba energie: | ≤ 2 W (práca) |
| Prevádzková teplota: | -15 °C ... 55 °C |
| Kryt: | Hliník |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP54 |
| Hmotnosť: | 0.200 kg |
| Rozmery: | 136 x 43 x 29 mm |
INDOOR PANEL M1024:
| Tienenie: | 4.3 " |
| Rozlíšenie: | 480 x 282 |
| Zabudovaná pamäť: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 24-28 V DC - Zbernica BUS |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.200 kg |
| Rozmery: | 137 x 137 x 18 mm |
POWER SUPPLY ADAPTER P24/18:
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 24 V DC ± 2 V |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie: | 0.75 A |
| Výstupný výkon: | 18 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Účinnosť: | > 80 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 55 °C < 95 % |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 94 x 72 x 45 mm |
Všeobecné informácie:
| Kompatibilita: | VIDOS DUO |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






