- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Osvetlenie
- Nástenné a stropné svietidlá
- SVIETIDLO S ČÍSLOM DOMU AD-OP-6117LPM4 LED ADVITI
SVIETIDLO S ČÍSLOM DOMU AD-OP-6117LPM4 LED ADVITI
- Kompletné špecifikácie
SVIETIDLO S ČÍSLOM DOMU AD-OP-6117LPM4 LED ADVITISkladom35,66 EUR28,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Svetelný tok: 950 lm ; Farba svetla: Neutrálna biela, 4000 K ; Súmrakové čidlo; Napájanie: 230 V AC ; Aktívny výkon: 12 W ; Vybrané vlastnosti: Regulácia citlivosti súmrakového senzoru, Regulácia času svietenia ; Farba: Biela ; Index of Protection: IP65 ; Trieda mechanickej ochrany: IK10 ;
| Svetelný tok: | 950 lm |
| Farba svetla: | Neutrálna biela, 4000 K |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Aktívny výkon: | 12 W |
| Energetická trieda: | E |
| CRI: | > 85 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Fasádne svietidlo - polykarbonát |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.728 kg |
| Rozmery: | 300 x 195 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO / ADVITI |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






