- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- 2káblové domáce videotelefóny
- II. generácia
- SWITCH DS-KAD7060EY PRE DVOJKÁBLOVÉ SYSTÉMY DOMÁCICH VIDEOTELEFÓNOV HIKVISION
SWITCH DS-KAD7060EY PRE DVOJKÁBLOVÉ SYSTÉMY DOMÁCICH VIDEOTELEFÓNOV HIKVISION
- Kompletné špecifikácie
SWITCH DS-KAD7060EY PRE DVOJKÁBLOVÉ SYSTÉMY DOMÁCICH VIDEOTELEFÓNOV HIKVISIONSkladom199,21 EUR161,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie je vybavené 6 zbernicami s 2 káblami na pripojenie monitorov a externých panelov (napájanie a prenos signálu);
| Počet portov: | 6 x HIKVISION 2-wire : 2 x HIKVISION 2-wire - Uplink |
| Kompatibilita: | HIKVISION 2-wire - rad EY |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 48 V DC |
| Spotreba energie: | < 15 W - CH1 / CH2 < 110 W - CH3 ... CH6 (celkom) |
| Kryt: | Plastová |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 144 x 93 x 66 mm |
| SAP Code: | 305304203 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




