- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche
- SWITCH GS105U 5-PORTOVÝ CUDY
SWITCH GS105U 5-PORTOVÝ CUDY
- Kompletné špecifikácie
SWITCH GS105U 5-PORTOVÝ CUDYSkladom9,18 EUR7,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 5 x 10 / 100 / 1000 Mbps ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps, 5 Portov LAN ;
| Porty LAN: | 5 x 10 / 100 / 1000 Mbps |
| Štandardy: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps, 5 Portov LAN |
| Tabuľka MAC adries: | 2048 |
| Spínací výkon: | 10 Gbps |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 0.744 Mbps |
| Vybrané vlastnosti: | Možnosť montáže na stenu Nízka spotreba energie USB-C kábel priložený |
| Napájanie: | 5 V DC / 0.55 A USB-C |
| Kryt: | Plastová |
| Hmotnosť: | 0.055 kg |
| Rozmery: | 88 x 52 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





