- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 6 portov
- SWITCH POE / EXTENDER PFT1500 5-PORTOVÝ DAHUA
SWITCH POE / EXTENDER PFT1500 5-PORTOVÝ DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE / EXTENDER PFT1500 5-PORTOVÝ DAHUASkladom97,32 EUR79,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x RJ45 10/100/1000 Base-T + vstup napájanie : PoE (802.3af/at/bt), 1 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3af/at/bt), 3 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3af/at) ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | LAN, PoE |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps @ Port Uplink 10 / 100 @ Porty LAN |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 90 W |
| Spínací výkon: | 2.8 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 2.08 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 4k |
| Prevádzkové režimy: | Long Distance PoE On : 250 m, 10 Mbps |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, SFP |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Spotreba energie: | 5 W |
| Dosah: | 100 m - Vstup 100 m / 250 m - Výstup |
| Ochrany: | Proti prepätiu |
| Kryt: | Plastová, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Napájanie: | PoE (802.3af/at/bt) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -30 ... 65 °C / 10 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| Rozmery: | 154 x 109 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





