- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE / EXTENDER XPOE-3-11A 3-PORTOVÝ ATTE
SWITCH POE / EXTENDER XPOE-3-11A 3-PORTOVÝ ATTE
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE / EXTENDER XPOE-3-11A 3-PORTOVÝ ATTESkladom58,50 EUR47,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x RJ45 10/100 Base-T + vstup napájanie : PoE (802.3af/at) / Passive PoE, 2 x RJ45 10/100 Base-T + Passive PoE ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 2 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 50 W ; Vybrané vlastnosti: Sekvenčný štart výstupov PoE OUT ;
| Porty LAN: | |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | LAN, PoE |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 2 Porty LAN & PoE |
| Maximálny výstupný výkon: | 50 W @ port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 50 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | < 0.5 W |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 51 x 51 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





