- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 8 portov
- SWITCH POE DS-3E0510P-E 8-PORTOVÝ SFP Hikvision
SWITCH POE DS-3E0510P-E 8-PORTOVÝ SFP Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E0510P-E 8-PORTOVÝ SFP HikvisionSkladom232,10 EUR188,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 10/100/1000 Base-TX ( 8 x PoE (802.3af/at) ), 1 x RJ45 10/100/1000 Base-TX - Uplink, 1 x port SFP 10/100/1000 Base-TX - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 8 Portov LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Porty Uplink ; Maximálny celkový výkon: 110 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 110 W |
| Tabuľka MAC adries: | 4k |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, FCC, RoHS |
| Kryt: | Kovová |
| Napájanie: | 48 V DC / 2.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| Rozmery: | 218 x 109 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301801376 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






