- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE DS-3E1310HP-EI 8-PORTOVÝ Hikvision
SWITCH POE DS-3E1310HP-EI 8-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E1310HP-EI 8-PORTOVÝ HikvisionSkladom150,03 EUR121,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 10/100 Base-TX ( 2 x PoE (802.3af/at/bt) + 6 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 10/100/1000 Base-TX - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps - 8 Porty LAN & PoE, 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 Porty Uplink ; Maximálny celkový výkon: 110 W ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | |
| Maximálny celkový výkon: | 110 W |
| Tabuľka MAC adries: | 16k |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Prevádzkové režimy: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max, 9 Uplink, 10 Uplink |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Desktop, Kovová |
| Ochrany: | Proti prepätiu 6 kV - Porty PoE |
| Napájanie: | 54 V DC / 2.22 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Rozmery: | 218 x 103 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301802043 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





