- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- Switche PoE s podporou až 4 portov
- SWITCH POE DS-3E1505P-EI 4-PORTOVÝ Hikvision
SWITCH POE DS-3E1505P-EI 4-PORTOVÝ Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3E1505P-EI 4-PORTOVÝ HikvisionSkladom108,38 EUR88,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 5 x RJ45 10/100/1000 Base-TX ( 4 x PoE (802.3af/at) ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 4 Porty LAN & PoE + 1 Port Uplink ; Maximálny výstupný výkon: 30 W / port PoE ; Tabuľka MAC adries: 2k ;
| Porty LAN: | 5 x RJ45 10/100/1000 Base-TX ( 4 x PoE (802.3af/at) ) |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps - 4 Porty LAN & PoE + 1 Port Uplink |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 60 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Správa: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 54 V DC / 1.2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 121 x 84 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301802987 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





