- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE DS-3T0510HP-E/HS 8-PORTOVÝ SFP Hikvision
SWITCH POE DS-3T0510HP-E/HS 8-PORTOVÝ SFP Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE DS-3T0510HP-E/HS 8-PORTOVÝ SFP HikvisionSkladom359,23 EUR292,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 2 x RJ45 - Hi-PoE (802.3bt), 6 x RJ45 - PoE (802.3af/at) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 2 Porty LAN & Hi-PoE + 6 Portov LAN & PoE, 1000 Mbps : 2 Porty SFP ; Maximálny celkový výkon: 110 W ;
| Porty LAN: | |
| Diódy LED: | Power, PoE Max, SFP, Link/Act, PoE |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Maximálny výstupný výkon: | max. 90 W / port Hi-PoE - Porty 1, 2 |
| Maximálny celkový výkon: | 110 W |
| Tabuľka MAC adries: | 4k |
| Prevádzkové režimy: | |
| Certifikáty: | CE |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 65 °C |
| Napájanie: | 48 V ... 57 V DC / 2500 mA (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| Rozmery: | 197 x 114 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 301801604 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





