- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 48 portov
- SWITCH POE FS1026PS1 24-PORTOVÝ SFP CUDY
SWITCH POE FS1026PS1 24-PORTOVÝ SFP CUDY
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE FS1026PS1 24-PORTOVÝ SFP CUDYSkladom141,24 EUR114,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 24 x RJ45 ( 24 x PoE (802.3af/at) ), 2 x RJ45 - Uplink ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 24 Porty LAN & PoE : 2 Porty Uplink ; Maximálny celkový výkon: 300 W ; Tabuľka MAC adries: 2k ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Počet vetrákov: | 1 |
| Diódy LED: | Power, Link/Act PoE Max |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 300 W |
| Spínací výkon: | 10.8 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 8 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Desktop / RACK, Kovová |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | ≤ 7 W (bez PoE) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 2.208 kg |
| Rozmery: | 440 x 180 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





