- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 48 portov
- SWITCH POE GS2048PS4-720W 48-PORTOVÝ SFP+ CUDY
SWITCH POE GS2048PS4-720W 48-PORTOVÝ SFP+ CUDY
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE GS2048PS4-720W 48-PORTOVÝ SFP+ CUDYSkladom941,69 EUR765,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 48 x RJ45 ( 44 x PoE (802.3af/at), 4 x PoE (802.3af/at/bt) ) 4 x port SFP+ 1 x Port konzoly 1 x Port USB ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps : 48 Porty LAN & PoE : 4 Porty SFP+ ; Maximálny celkový výkon: 720 W ; Tabuľka MAC adries: 32k ;
| Porty LAN: | |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act PoE |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 90 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 720 W |
| Spínací výkon: | 176 Gb/s |
| Rýchlosť presmerovania paketov: | 130.944 Mpps |
| Tabuľka MAC adries: | 32k |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE |
| Kryt: | Desktop / RACK, Kovová |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | max. 12 W (bez PoE) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 4.960 kg |
| Rozmery: | 440 x 305 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | CUDY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





