- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Sieťové zariadenia
- Switche
- PoE switche s podporou až 3 portov
- SWITCH POE NANOSWITCH 3-PORTOVÝ UBIQUITI
SWITCH POE NANOSWITCH 3-PORTOVÝ UBIQUITI
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE NANOSWITCH 3-PORTOVÝ UBIQUITISkladom56,76 EUR46,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 4 x RJ45 - Ubiquiti Passive PoE ( 1 x PoE IN ; 3 x PoE OUT ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 4 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 30 W ; Kryt: Plast (polykarbonát), Odolná voči atmosférickým podmienkam ;
| Porty LAN: | 4 x RJ45 - Ubiquiti Passive PoE ( 1 x PoE IN - Port 1 ; 3 x PoE OUT - Porty 2 ... 4 ) |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Speed, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps - 4 Porty LAN & PoE |
| Maximálny výstupný výkon: | 24 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 30 W |
| Prevádzkové režimy: | PoE Passthrough - Výstupné napätie PoE je rovné vstupnému napätiu |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Ochrany: | Contact/Air (ESD/EMP) : 24 / 24 kV |
| Certifikáty: | CE, FCC, IC |
| Kryt: | |
| Napájanie: | 21.6 ... 30 V DC - Passive PoE @ LAN 1 (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 196 x 94 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | UBIQUITI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





