- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE TL-SF1005P 5-PORTOVÝ TP-LINK
SWITCH POE TL-SF1005P 5-PORTOVÝ TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE TL-SF1005P 5-PORTOVÝ TP-LINKSkladom36,00 EUR29,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 5 x RJ45 ( 4 PoE ) ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 4 Porty LAN & PoE ; Maximálny celkový výkon: 58 W ;
| Porty LAN: | 5 x RJ45 ( 4 PoE ) |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE, PoE Max |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 4 Porty LAN & PoE |
| Maximálny výstupný výkon: | 15.4 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 58 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Prevádzkové režimy: | 100 m, 100 Mbps @ UTP kat. 5e, 6 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | FCC, CE, RoHS |
| Napájanie: | 48 V DC / 1.25 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 100 x 98 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





