- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- PoE switche s podporou 8 portov
- SWITCH POE TL-SG1008P 8-PORTOVÝ TP-LINK
SWITCH POE TL-SG1008P 8-PORTOVÝ TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
SWITCH POE TL-SG1008P 8-PORTOVÝ TP-LINKSkladom56,56 EUR45,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8x RJ45 ( 4 PoE ) ; Prenosová rýchlosť: Ethernet - 10 Mbps Full Duplex Fast Ethernet - 100 Mbps Full Duplex Gigabit Ethernet - 1000 Mbps Full Duplex ; Maximálny celkový výkon: 53 W ;
| Porty LAN: | 8x RJ45 ( 4 PoE ) |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, 1000 Mbps, PoE, max. PoE |
| Prenosová rýchlosť: | |
| Maximálny výstupný výkon: | 15.4 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 53 W |
| Tabuľka MAC adries: | 8k |
| Certifikáty: | FCC Class B, CE |
| Napájanie: | |
| Hmotnosť: | 0.52 kg |
| Rozmery: | 172 x 99 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





