- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- Switche
- SWITCH SF108C 8-PORTOVÝ IMOU
SWITCH SF108C 8-PORTOVÝ IMOU
- Kompletné špecifikácie
SWITCH SF108C 8-PORTOVÝ IMOUSkladom10,53 EUR8,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 8 x RJ45 ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mbps ;
| Porty LAN: | 8 x RJ45 |
| Správa: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps, 8 Portov LAN |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Certifikáty: | CE, FCC |
| Kryt: | Plastová, Desktop |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | max. 1.2 W |
| Hmotnosť: | 0.086 kg |
| Rozmery: | 132 x 61 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | IMOU |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





