- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Siete LAN a Wi-Fi
- Switche
- Switche
- SWITCH SFP EXPERT-SFP-1/2 2-PORTOVÝ
SWITCH SFP EXPERT-SFP-1/2 2-PORTOVÝ
- Kompletné špecifikácie
SWITCH SFP EXPERT-SFP-1/2 2-PORTOVÝSkladom24,82 EUR20,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Porty LAN: 1 x port SFP 1000 Base-X, 2 x Port LAN 10/100/1000 Base-T ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 x Port LAN, 1000 Mbps - 1 x port SFP ;
| Porty LAN: | |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 / 1000 Mbps - 2 x Port LAN , 1000 Mbps - 1 x port SFP |
| Správa cez WWW / konzolu: | ![]() |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, Gigabit Ethernet, FX |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 5 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) - 2.5/5.5 mm plug |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 99 x 71 x 27 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





