- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Spájkovacie vybavenie
- TAVIVO AGT-109 RF800 AG TERMOPASTY
TAVIVO AGT-109 RF800 AG TERMOPASTY
- Kompletné špecifikácie
TAVIVO AGT-109 RF800 AG TERMOPASTYSkladom5,19 EUR4,22 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Balenie: Plastová fľaša ; Označenie taviva v súlade s normou ISO 29454-1: 1.1.3.A ; Skupenstvo taviva: Kvapalina ; Teplota vzplanutia: 12 °C ; Teplota varu: 82 °C ; Kapacita balenia: 100 ml ;
| Balenie: | Plastová fľaša |
| Označenie taviva v súlade s normou ISO 29454-1: | 1.1.3.A |
| Typ taviva: | kolofóniový |
| Druh taviva: | bezhalogénové, bezolovnaté |
| Skupenstvo taviva: | Kvapalina |
| Farba: | Jantárová |
| Teplota vzplanutia: | 12 °C |
| Teplota varu: | 82 °C |
| Dolná medza výbušnosti: | 2 % |
| Horná medza výbušnosti: | 12 % |
| Relatívna hustota: | 0.794 ( 1 = vzduch ) |
| Rozpustnosť taviva: | ľahko rozpustné v studenej aj v horúcej vode |
| Kapacita balenia: | 100 ml |
| Výrobca / Značka: | AG TERMOPASTY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




