- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Termostaty
- TERMOSTAT PRE OHRIEVAČE STO-011
TERMOSTAT PRE OHRIEVAČE STO-011
- Kompletné špecifikácie
TERMOSTAT PRE OHRIEVAČE STO-011Skladom7,59 EUR6,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ čidla: Bimetalický ; Typ kontaktu: NC ; Maximálne napájacie napätie: 250 V AC ; Maximálne zaťaženie relé: 10 A ; Rozsah nastavenia teplôt: 0 °C ... 60 °C ; Pripevnenie: Lišta DIN ;
| Typ čidla: | Bimetalický |
| Typ kontaktu: | NC - otvára sa po prekročení nastavenej teploty |
| Maximálne napájacie napätie: | 250 V AC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 10 A |
| Rozsah nastavenia teplôt: | 0 °C ... 60 °C |
| Hysterézia: | 7 °C ± 4 °C |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 80 °C |
| Index of Protection: | IP20 |
| Pripevnenie: | Lišta DIN 35 mm |
| Hmotnosť: | 0.040 kg |
| Rozmery: | 60 x 45 x 33 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




