- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- TLAČIDLO NÚDZOVÉHO OTVORENIA DVERÍ APWK YOTOGI
TLAČIDLO NÚDZOVÉHO OTVORENIA DVERÍ APWK YOTOGI
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO NÚDZOVÉHO OTVORENIA DVERÍ APWK YOTOGISkladom25,81 EUR20,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ kontaktu: NO/NC ; Maximálne zaťaženie relé: 2 A / 30 V DC ; Materiál prevedenia: ABS ; Farba: Zelený ;
| Typ kontaktu: | NO/NC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 2 A / 30 V DC |
| Materiál prevedenia: | ABS |
| Index of Protection: | IP24 |
| Farba: | Zelený |
| Hmotnosť: | 0.154 kg |
| Rozmery: | 93 x 97 x 60 mm |
| Výrobca / Značka: | YOTOGI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





