- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Rozbočovače
- Špecializované rozdeľovače a odbočnice (RTV / SAT)
- TV-SAT TAP SD-910 TERRA
TV-SAT TAP SD-910 TERRA
- Kompletné špecifikácie
TV-SAT TAP SD-910 TERRASkladom88,24 EUR71,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 9 ks. ; Počet výstupov: 18 ks. ; Rozsah frekvencie: 950 ... 2400 MHz - SAT, 5 ... 862 MHz - RTV ; Izolácia medzi výstupmi: > 30 dB ; Jednosmerné prechody: max. 2 A ;
| Počet vstupov: | 9 ks. |
| Počet výstupov: | 18 ks. |
| Rozsah frekvencie: | |
| Vložený útlm: | 1.7 dB - SAT 1.6 dB - RTV |
| Tlmenie vetiev: | 8 ... 12 dB - SAT 10 dB - RTV |
| Izolácia medzi výstupmi: | > 30 dB |
| Jednosmerné prechody: | max. 2 A |
| Vybrané vlastnosti: | Liaty kovový korpus zaisťuje efektívne tienenie a vysokú mechanickú odolnosť |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.76 kg |
| Rozmery: | 126 x 135 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




