- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Držiaky
- Úchyty na stenu
- ÚCHYT NA STENU UML-32L30X60
ÚCHYT NA STENU UML-32L30X60
- Kompletné špecifikácie
ÚCHYT NA STENU UML-32L30X60Skladom12,26 EUR9,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Priemer: Ø 32 mm ; Výška: 710 mm ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 290 mm ;
| Materiál: | Kov |
| Priemer: | Ø 32 mm |
| Výška: | 710 mm |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 290 mm |
| Montáž: | 2 x Hmoždinky Ø 8 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Celé galvanizované |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




