- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Inštalačný materiál
- Kryty káblových žľabov/líšt
- UHLOVÝ KRYT LO-35/8833/HB
UHLOVÝ KRYT LO-35/8833/HB
- Kompletné špecifikácie
UHLOVÝ KRYT LO-35/8833/HBSkladom2,15 EUR1,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Káblové žľaby/lišty LO-35 ; Dĺžka: 55 mm ; Šírka: 55 mm ; Výška: 10 mm ; Materiál prevedenia: PVC ;
| Použitie: | Káblové žľaby/lišty LO-35 |
| Dĺžka: | 55 mm |
| Šírka: | 55 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Materiál prevedenia: | PVC |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




