- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Meradlá
- Ukazovatele napätia a poradia fáz
- UKAZOVATEĽ NAPÄTIA A SLEDU FÁZ WH-VOLT-TEST/45216 WIHA
UKAZOVATEĽ NAPÄTIA A SLEDU FÁZ WH-VOLT-TEST/45216 WIHA
- Kompletné špecifikácie
UKAZOVATEĽ NAPÄTIA A SLEDU FÁZ WH-VOLT-TEST/45216 WIHASkladom128,05 EUR104,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vybrané vlastnosti: Funkcie skúšačky napätia (meranie jednou sondou s pomocou na nej umiestneného kontaktu) Zabudovaný lampáš Cat. of measurement: CAT III 1.000 V / CAT IV 600 V ;
| LCD obrazovka: | ![]() |
| Meranie napätia DC: | Náhľadové meranie : |
| Meranie napätia AC: | Náhľadové meranie : |
| Detekcia sledu fáz: | ![]() |
| Detekcia polarizácie napätia DC: | ![]() |
| Signalizácia spojitosti obvodu: | 0 ... 500 kΩ |
| Meranie odporu: | ![]() |
| Meranie frekvencie: | ![]() |
| Test RCD (test prepäťového chrániča): | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 2 x Batéria 1.5V, typ AAA/LR03 - súčasťou balenia |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 280 x 75 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | WIHA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






