- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Komunikačné moduly
- UNIVERZÁLNY MONITOROVACÍ MODUL ETHM-A SATEL
UNIVERZÁLNY MONITOROVACÍ MODUL ETHM-A SATEL
- Kompletné špecifikácie
UNIVERZÁLNY MONITOROVACÍ MODUL ETHM-A SATELSkladom143,45 EUR116,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Modul nájde uplatnenie v mnohých ako existujúcich, tak aj novo budovaných inštaláciách, umožňuje monitorovanie zariadenia a odosielanie informácií o udalostiach v systéme a zhromaždených dát; Hlavné vlastnosti: Monitorovanie udalostí do dvoch monitorovacích staníc, Možnosť monitorovania na dva servery monitorovacej stanice ;
| Hlavné vlastnosti: | |
| Počet vstupov: | 8 |
| Počet výstupov: | 4 - Typ OC |
| Napájanie: | 12 V DC ± 15 % |
| Spotreba prúdu: | 60 mA, max. 80 mA |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 83 x 60 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




