- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS COVER-CORE-1K+3X9AH 1000 VA COVER
UPS COVER-CORE-1K+3X9AH 1000 VA COVER
- Kompletné špecifikácie
UPS COVER-CORE-1K+3X9AH 1000 VA COVERSkladom452,11 EUR367,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tvar výstupného napätia: čistá sínusoida ; Aktívny výkon: 900 W ; Zdanlivý výkon: 1000 VA ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 43 minúty @ 450 W, 73 minút @ 675 W, 32 minúty @ 900 W ; Počet výstupov: 8 ks. IEC-320 C13 ; Signalizácia stavu práce: LCD displej: pracovný režim, úroveň nabitia batérií, úroveň napätia vs/vý, ukazovateľ preťaženia, Zvuková signalizácia ; Vybrané vlastnosti: Automatický reštart po obnovení sieťového napájania ;
| Tvar výstupného napätia: | čistá sínusoida |
| Typ zdroja: | Online |
| Aktívny výkon: | 900 W |
| Zdanlivý výkon: | 1000 VA |
| Vstupné napätie: | 208 V / 220 V / 230 V / 240 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz @ -20 % / +20 % |
| Výstupné napätie: | 208 V / 220 V / 230 V / 240 V AC |
| Účinník: | 0.9 |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 0.05 Hz |
| Regulácia napätia: | ![]() |
| Regulácia frekvencie: | ![]() |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 4 hod |
| Akumulátor: | 3 x 12V/9Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 8 ks. IEC-320 C13 |
| Riadiaci softwér: | ViewPower |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | 2 v 1 (Rack / Tower) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 45 °C / 0 ~ 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 15.3 kg |
| Rozmery: | 438 x 428 x 88 mm ; RACK 19", 2U |
| Výrobca / Značka: | COVER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





