- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 10 kW
- UPS UPS13 RACK 1000 VA Green Cell
UPS UPS13 RACK 1000 VA Green Cell
- Kompletné špecifikácie
UPS UPS13 RACK 1000 VA Green CellSkladom305,41 EUR248,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 900 W ; Zdanlivý výkon: 1000 VA ; Akumulátor: 4 ks. ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: ≤ 56 minút - v závislosti na zaťažení ; Počet výstupov: 6 ks. IEC320 C13 - Divided into 2 segments, 10 A každý ; Signalizácia stavu práce: Veľký, prehľadný LCD displej s podsvietením, LED ukazovatele zobrazujúce pracovný stav zariadenia, Zvuková signalizácia ;
| Typ zdroja: | Online |
| Aktívny výkon: | 900 W |
| Zdanlivý výkon: | 1000 VA |
| Vstupné napätie: | 110 V ... 290 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 200 / 208 / 220 / 230 / 240 V AC (čistá sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz |
| Doba prepínania: | |
| Akumulátor: | 4 ks. - 12V/9Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 6 ks. IEC320 C13 - Divided into 2 segments, 10 A každý |
| Ochrany: | |
| Navyše chráni: | RJ-45 |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Riadiaci softwér: | GC UPS (Windows 10/11, MAC, Linux - Ubuntu, Debian, Mint) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | 2 v 1 (Rack / Tower) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 13.2 kg |
| Rozmery: | 440 x 87 x 435 mm ; RACK 19", 2U |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov - akumulátor ) |
Tovar zaradený v kategóriách




