- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 10 kW
- UPS UT1500EG-FR/UPS 1500 VA CyberPower
UPS UT1500EG-FR/UPS 1500 VA CyberPower
- Kompletné špecifikácie
UPS UT1500EG-FR/UPS 1500 VA CyberPowerSkladom242,70 EUR197,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 900 W ; Zdanlivý výkon: 1500 VA ; Akumulátor: 2 ks. 12 V / 7.5 Ah ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 90 minút @ 60 W, 60 minút @ 90 W, 27 minút @ 200 W ; Počet výstupov: 4 ks. CEE 7/5 ; Signalizácia stavu práce: Diódy LED, Zvuková signalizácia ;
| Typ zdroja: | Line-interactive |
| Aktívny výkon: | 900 W |
| Zdanlivý výkon: | 1500 VA |
| Vstupné napätie: | 167 V ... 295 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V AC ± 10 % (aproximovaná sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Doba prepínania: | 4 ms (typový) |
| Typická doba nabíjania batérie: | 8 hod |
| Akumulátor: | 2 ks. RBP0089 12 V / 7.5 Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 4 ks. CEE 7/5 |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Tower |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 9.2 kg |
| Rozmery: | 298 x 178 x 148 mm |
| Výrobca / Značka: | CyberPower |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




