- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS UT850EG-FR/UPS 850 VA CyberPower
UPS UT850EG-FR/UPS 850 VA CyberPower
- Kompletné špecifikácie
UPS UT850EG-FR/UPS 850 VA CyberPowerSkladom112,97 EUR91,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 425 W ; Zdanlivý výkon: 850 VA ; Akumulátor: Bezúdržbová, uzatvorená olovená batéria ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 30 minút @ 60 W ; Počet výstupov: 3 ks. ; Signalizácia stavu práce: Diódy LED, Zvuková signalizácia ;
| Aktívny výkon: | 425 W |
| Zdanlivý výkon: | 850 VA |
| Vstupné napätie: | 165 V ... 290 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V AC ± 10 % (aproximovaná sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Doba prepínania: | 4 ms |
| Typická doba nabíjania batérie: | 6 hod |
| Akumulátor: | Bezúdržbová, uzatvorená olovená batéria |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 3 ks. |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Tower |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 4.26 kg |
| Rozmery: | 82 x 173 x 287 mm |
| Výrobca / Značka: | CyberPower |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




