- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Jazýčkový kontakt
- Jazýčkový magnetický spínač
- VALCOVITÝ MAGNETICKÝ KONTAKT S-2 SATEL
VALCOVITÝ MAGNETICKÝ KONTAKT S-2 SATEL
- Kompletné špecifikácie
VALCOVITÝ MAGNETICKÝ KONTAKT S-2 SATELSkladom7,92 EUR6,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: 20 V ; Maximálny spínací prúd: 20 mA ; Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 28 mm ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 40 mm ; Vybrané vlastnosti: Signalizácia sabotáže ; Farba: Biela ; Rozmery: Ø 9.8 x 28 mm ;
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: | 20 V |
| Maximálny spínací prúd: | 20 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 28 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 40 mm |
| Vybrané vlastnosti: | Signalizácia sabotáže |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | Ø 9.8 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




