- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Terrestrial and Satellite Television
- Zosilňovače
- Distribučné zosilňovače
- VIACPÁSMOVÝ ZOSILŇOVAČ WSS-DELTA ProfiSETT TELMOR
VIACPÁSMOVÝ ZOSILŇOVAČ WSS-DELTA ProfiSETT TELMOR
- Kompletné špecifikácie
VIACPÁSMOVÝ ZOSILŇOVAČ WSS-DELTA ProfiSETT TELMORSkladom118,01 EUR95,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 87 MHz ... 112 MHz - FM, 170 MHz ... 240 MHz - VHF / DAB, 470 MHz ... 694 MHz - UHF1, UHF2 ; Maximálna výstupná úroveň DIN45004B: 115 dBµV ; Vybrané vlastnosti: Zhoda s DVB-T, DVB-T2, DAB, DAB+ ;
| Rozsah frekvencie: | |
| Zosilenie : | |
| Počet vstupov/výstupov: | 4 / 1 + 1 (test, -30dB) |
| Napájanie predzosilňovačov: | 12 / 24 V DC : 50 mA / VHF/DAB, UHF1, UHF2 vstup |
| Nastavenie zosilenia: | |
| Korekcia tlmenia kábla: | 0 dB ... 16 dB |
| Maximálna výstupná úroveň DIN45004B: | 115 dBµV |
| Útlm nevyváženia: | > 10 dB |
| Pomer S/N: | < 7 dB @ FM |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1.2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | 14.4 W (max) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 190 x 135 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | TELMOR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




