- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinkyVIDEO BALUN TR-1/PV*P2
- Kompletné špecifikácie
VIDEO BALUN TR-1/PV*P2Skladom7,07 EUR5,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 2 ks. Cena za balenie ; Štandard: AHD - 8 Mpx, HD-CVI - 8 Mpx 4K UHD, HD-TVI - 8 Mpx 4K UHD, CVBS - PAL, NTSC ; Druh zariadenia: Pasívne ; Počet kanálov: 1 x Video 1 x DC ;
| V balení: | 2 ks. Cena za balenie |
| Štandard: | |
| Druh zariadenia: | Pasívne |
| Počet kanálov: | |
| Koaxiálna zásuvka pre rozsah napätia 75Ω (CVBS): | 1 Vpp |
| Dosah prenosu videa: | |
| Atenuácia: | |
| Odpor symetrickej zásuvky: | 100 Ω |
| Typy konektorov: | BNC Zástrčka na kábli - Video 2.1 / 5.5 mm - Zásuvka / Zástrčka na kábli DC |
| Symetrický typ zásuvky: | RJ-45 (8-pin, 4 páry) Zásuvka |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Prevádzková teplota: | -50 °C ... 55 °C |
| Dosah napájania: | 100 m @ 160 mA 90 m @ 180 mA 80 m @ 200 mA 70 m @ 230 mA 60 m @ 270 mA 50 m @ 330 mA 40 m @ 410 mA 30 m @ 550 20 m @ 820 mA 10 m @ 1.65 A |
| Hmotnosť: | 0.080 kg |
| Rozmery: | 62 x 33 x 25 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




