- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Domáce videotelefóny IPX
- VNÚTORNÝ PANEL M101 Vidos IPX
VNÚTORNÝ PANEL M101 Vidos IPX
- Kompletné špecifikácie
VNÚTORNÝ PANEL M101 Vidos IPXSkladom107,63 EUR87,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: Vidos IPX ; Tienenie: 4,3 " dotyková obrazovka ; Rozlíšenie: 480 x 273 px ; Hlavné vlastnosti: Automatický alebo ručný záznam obrazu, Nastavenie hlasitosti ; Napájanie: 12 V DC PoE 802.3af ;
| Kompatibilita: | Vidos IPX |
| Tienenie: | 4,3 " dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 480 x 273 px |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 4 / 1 |
| Napájanie: | |
| Farba: | Biela |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 155 x 111 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




