- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- VŠESMEROVÁ ANTÉNA ATK-DZ5/5G TRANS-DATA
VŠESMEROVÁ ANTÉNA ATK-DZ5/5G TRANS-DATA
- Kompletné špecifikácie
VŠESMEROVÁ ANTÉNA ATK-DZ5/5G TRANS-DATASkladom31,34 EUR25,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 617 ... 7200 MHz ; Konektor: zásuvka "N" ; Zosilenie : max. 7 dBi ;
| Rozsah frekvencie: | 617 ... 7200 MHz |
| Konektor: | zásuvka "N" |
| Zosilenie : | max. 7 dBi |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Polarizácia: | Zvislá |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.240 kg |
| Rozmery: | Ø 49 x 85 mm |
| Výrobca / Značka: | TRANS-DATA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




