- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Iné výrobky
- GSM, UMTS, LTE
- Antény
- VŠESMEROVÁ ANTÉNA TD-5G-DZ7 GSM/GPRS LTE 5G
VŠESMEROVÁ ANTÉNA TD-5G-DZ7 GSM/GPRS LTE 5G
- Kompletné špecifikácie
VŠESMEROVÁ ANTÉNA TD-5G-DZ7 GSM/GPRS LTE 5GSkladom43,80 EUR35,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 617 ... 960 MHz, 1710 ... 2700 MHz, 3300 ... 4200 MHz ; Konektory: 2 x Zástrčka SMA ; Zosilenie : 3 ... 5 dBi ; Vybrané vlastnosti: Dĺžky káblu : 2 x 0.35 m, Veľmi jednoduchá a rýchla montáž ; Rozmery: Ø 82 x 200 mm ;
| Rozsah frekvencie: | 617 ... 960 MHz , 1710 ... 2700 MHz , 3300 ... 4200 MHz GSM / DCS / UMTS / WLAN / LTE / 5G |
| Konektory: | 2 x Zástrčka SMA |
| Zosilenie : | 3 ... 5 dBi |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Šírka vodorovného lúča (H): | 360 ° |
| Šírka vertikálneho lúča (V): | 70 ° |
| Polarizácia: | zvislá/vodorovná |
| VSWR: | ≤ 2.5 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| Rozmery: | Ø 82 x 200 mm |
| Výrobca / Značka: | TRANS-DATA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




