- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- 2.4 a 5 GHz
- Routery, Prístupové body 2.4 GHz a 5 GHz
- Vnútorný
- WIFI ROUTER HR300 2.4 GHz 300 Mbps IMOU
WIFI ROUTER HR300 2.4 GHz 300 Mbps IMOU
- Kompletné špecifikácie
WIFI ROUTER HR300 2.4 GHz 300 Mbps IMOUSkladom15,05 EUR12,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 2.4 GHz ; Typ antény: 2 x Všesmerová anténa ; Štandardy: IEEE 802.11 a/b/g/n ;
| Rozsah frekvencie: | 2.4 GHz |
| Typ antény: | 2 x Všesmerová anténa - Integrovaná |
| Štandardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n |
| Prenosové rýchlosti: | 300 Mbps |
| Porty LAN: | 3 x 10/100 Mbps LAN 1 x 10/100 Mbps WAN |
| LED indikátory: | Status |
| Server DHCP: | ![]() |
| Update firmware: | ![]() |
| Ochrany: | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Rozhranie správy: | WWW prehliadač |
| Výkon vysielača: | max. 20 dBm |
| Napájanie: | 12 V DC / 0.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 3.2 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 152 x 150 x 125 mm |
| Výrobca / Značka: | IMOU |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






