- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Kontrola a registrácia odpracovanej doby (RCP)
- ZAPISOVAČ PRACOVNÉHO ČASU ASA2212GL DAHUA
ZAPISOVAČ PRACOVNÉHO ČASU ASA2212GL DAHUA
- Kompletné špecifikácie
ZAPISOVAČ PRACOVNÉHO ČASU ASA2212GL DAHUANie je skladom228,63 EUR185,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Doba identifikácie: < 1.5 s ; Autonómna činnosť; Komunikácia: TCP/IP, ; Vybrané vlastnosti: Možnosť integrácie so systémami založenými na softvéri SmartPSS, 3000 indexovaných užívateľov, 3000 indexovaných odtlačkov prstov, Možnosť naprogramovania až 1000 kariet používateľov, Pevná pamäť posledných 100 000 udalostí, LCD obrazovka - 2.4 ", Zvuková signalizácia ; Napájanie: 12 V DC ;
| ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ: | |
| Doba identifikácie: | < 1.5 s |
| BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA: | |
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 1 ... 3 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Výstup relé: | 1 x NO/NC |
| Zabudovaná pamäť: | 8 MB |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Počet podporovaných čítačiek: | ![]() |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1000 mA (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | 182 x 136 x 33 mm |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






