- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rozvodné skrine
- Pripájacie škatule
- ZAPOJOVACIA KRABICA PUH-3PK/2
ZAPOJOVACIA KRABICA PUH-3PK/2
- Kompletné špecifikácie
ZAPOJOVACIA KRABICA PUH-3PK/2Skladom5,58 EUR4,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet priechodiek: 2 ; Počet svoriek: 3 x 2 ; Index of Protection: IP68 ; Priemer kábla: Ø 5 mm ... Ø 10 mm ; Prierez kábla: 0.5 ... 2.5 mm² ; Vnútorné rozmery: 64 x 33 x 34 mm ; Vonkajšie rozmery: 93 x 53 x 40 mm ;
| Počet priechodiek: | 2 |
| Počet svoriek: | 3 x 2 |
| Index of Protection: | IP68 |
| Napäťová izolácia: | 450 V |
| Priemer kábla: | Ø 5 mm ... Ø 10 mm |
| Prierez kábla: | 0.5 ... 2.5 mm² |
| Vnútorné rozmery: | 64 x 33 x 34 mm |
| Vonkajšie rozmery: | 93 x 53 x 40 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




