- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Príslušenstvo
- ZÁSLEPKA SKRINE RACK E-RP10-1U-B STALFLEX
ZÁSLEPKA SKRINE RACK E-RP10-1U-B STALFLEX
- Kompletné špecifikácie
ZÁSLEPKA SKRINE RACK E-RP10-1U-B STALFLEXSkladom2,82 EUR2,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Panel slúži k zaslepeniu voľného priestoru medzi zariadeniami inštalovanými v skrini RACK; Šírka: 10 " ; Výška: 1 U ; Farba: Čierny (RAL 9005) ;
| Šírka: | 10 " |
| Výška: | 1 U |
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná, Cold-rolled sheet : 1 mm |
| Farba: | Čierny (RAL 9005) |
| Hmotnosť: | 0.107 kg |
| Rozmery: | 254 x 44 x 8 mm |
| Výrobca / Značka: | STALFLEX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




