- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ BNC
- BNC konektory Twist
- ZÁSTRČKA BNC-W/SKR-RG59 KRÚTENÝ
ZÁSTRČKA BNC-W/SKR-RG59 KRÚTENÝ
- Kompletné špecifikácie
ZÁSTRČKA BNC-W/SKR-RG59 KRÚTENÝSkladom0,42 EUR0,34 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
BNC konektor krúteného páru pre koaxiálny kábel; Priemer kábla: max. 5.9 mm ;
| Typ konektora: | BNC Trieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Krútenie |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 5.9 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.010 kg |
| Rozmery: | Ø 20 mm x 20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





