- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Regály
- ZÁSUVKA RAS-R3 DO SKRINE RACK PULSAR
ZÁSUVKA RAS-R3 DO SKRINE RACK PULSAR
- Kompletné špecifikácie
ZÁSUVKA RAS-R3 DO SKRINE RACK PULSARSkladom83,73 EUR68,08 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výška: 3 U ; Hĺbka vnútra: 330 mm ; Montáž: štvorbodové ; Hlavné vlastnosti: Zásuvka sa zamyká na zámku s kľúčikom ;
| Šírka: | 19 " |
| Výška: | 3 U |
| Hĺbka vnútra: | 330 mm |
| Montáž: | štvorbodové |
| Použitie: | Rack 19" - hĺbka ≥ 360 mm |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Rozmery: | |
| Hmotnosť: | 7.04 kg |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




