- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Skrine
- Skrine RACK 19" Výška až 42U
- ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA EPRADO-R19-27U/600
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA EPRADO-R19-27U/600
- Kompletné špecifikácie
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA EPRADO-R19-27U/600Skladom303,37 EUR246,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Skriňa EPRADO-R19-27U/600 umožňuje pripevnenie všetkých druhov zariadení, vyhovujúcich štandardu regálu 19"; Vnútorná výška: 27 U ; Vonkajšia šírka: 600 mm ; Vonkajšia výška: 1300 mm ; Vonkajšia hĺbka: 600 mm ; Hmotnosť: 43 kg ;
| Vnútorná šírka: | 19 " |
| Vnútorná výška: | 27 U |
| Hĺbka vnútra: | 505 mm |
| Vonkajšia šírka: | 600 mm |
| Vonkajšia výška: | 1300 mm |
| Vonkajšia hĺbka: | 600 mm |
| Otvory pre ventilátory: | 105 x 105 mm (2 miesta) |
| Farba: | Čierny RAL9004 |
| Dvierka: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 43 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




