- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Skrine
- Skrine RACK 10"
- ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA S-RC10-4U-300GG STALFLEX
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA S-RC10-4U-300GG STALFLEX
- Kompletné špecifikácie
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA S-RC10-4U-300GG STALFLEXSkladom52,65 EUR42,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vnútorná šírka: 10 " ; Vnútorná výška: 4 U ; Hĺbka vnútra: 220 mm ; Vonkajšia šírka: 292 mm ; Vonkajšia výška: 240 mm ; Vonkajšia hĺbka: 300 mm ; Otvory pre ventilátory: 105 x 105 mm ; Hmotnosť: 2.8 kg ;
| Vnútorná šírka: | 10 " |
| Vnútorná výška: | 4 U |
| Hĺbka vnútra: | 220 mm |
| Vonkajšia šírka: | 292 mm |
| Vonkajšia výška: | 240 mm |
| Vonkajšia hĺbka: | 300 mm |
| Otvory pre ventilátory: | 2 ks. : 105 x 105 mm - from the top and bottom |
| Farba: | Šedý |
| Odnímateľný zadný panel: | ![]() |
| Dvierka: | Predné: presklenné |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| Výrobca / Značka: | STALFLEX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





