- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Rack 19" a 10"
- Skrine
- Skrine RACK 10"
- ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA S-RC10-9U-300GG STALFLEX
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA S-RC10-9U-300GG STALFLEX
- Kompletné špecifikácie
ZÁVESNÁ RAKOVÁ SKRIŇA S-RC10-9U-300GG STALFLEXSkladom64,35 EUR52,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vnútorná šírka: 10 " ; Vnútorná výška: 9 U ; Vonkajšia šírka: 292 mm ; Vonkajšia výška: 463 mm ; Vonkajšia hĺbka: 300 mm ; Otvory pre ventilátory: 105 x 105 mm ; Farba: Šedý RAL7035 ; Hmotnosť: 4.1 kg ;
| Vnútorná šírka: | 10 " |
| Vnútorná výška: | 9 U |
| Hĺbka vnútra: | 250 mm |
| Vonkajšia šírka: | 292 mm |
| Vonkajšia výška: | 463 mm |
| Vonkajšia hĺbka: | 300 mm |
| Otvory pre ventilátory: | 2 ks. : 105 x 105 mm |
| Farba: | Šedý RAL7035 |
| Odnímateľný zadný panel: | ![]() |
| Dvierka: | Predné: presklenné |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 4.1 kg |
| Výrobca / Značka: | STALFLEX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





